Logo Ośrodka Wypoczynkowego Krokus

Małgorzata

Zuzia była u Państwa na obozie w zeszłym roku, cały rok śpiewa szanty i chce do Państwa wrócić w tym roku, także dziękujemy za stworzenie takiego miejsca :)

powrót do kategorii
Poprzedni Następny